Istnieje wiele możliwości na to, aby przydomowy taras prezentował się doskonale. Inspiracji warto szukać przede wszystkim w sieci, ale też pismach branżowych. Szukając inspiracji na aranżację, warto przyjrzeć się najmodniejszym trendom. W jakim stylu urządzić taras, by zapewniał on komfort?

W jakim stylu urządzić taras – styl skandynawski

Styl skandynawski przez wiele lat stosowany był wyłącznie wewnątrz domów. Zachwycał harmonią, uporządkowaniem elementów, ale też wykorzystaniem naturalnych materiałów. Okazuje się, że styl skandynawski doskonale sprawdza się również w ogrodzie. Zastanawiając się, w jakim stylu urządzić taras, warto wykorzystać właśnie ten trend! Szukając idealnych mebli, wpisujących się w styl skandynawski, warto wybrać meble, w których wykorzystano naturalne drewno. Przekładem są stoły jadalniane, w których blaty wykonane są z litego drewna tekowego lub eukaliptusowego. Stelaże takich mebli tworzone są z malowanego proszkowo aluminium. Uzupełnieniem dla stołów mogą być eleganckie krzesła rattanowe, które bezpośrednio nawiązują do bliskości natury. Taras w stylu skandynawskim warto osłonić przed silnym słońcem przy pomocy funkcjonalnego parasola ogrodowego.

W jakim stylu urządzić taras – styl nowoczesny

Nowoczesna przestrzeń ogrodowa zachwyca wyborem elementów oraz dodatków, harmonią i wysoką jakością zastosowanych produktów. Szukając inspiracji na to, w jakim stylu urządzić taras, warto rozważyć styl nowoczesny. W nowoczesnym ogrodzie najlepiej sprawdzą się meble technorattanowe – w rozbudowanych kolekcjach znaleźć można zarówno sofy narożne, jak i leżanki, fotele i stoliki, stoły, donice technorattanowe. Meble takie są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz ścieranie. Niska waga to zasługa aluminiowych stelaży.

Comments are closed.