Kuchnia powinna być miejscem, gdzie przebywa się z przyjemnością. Szukając inspiracji na aranżację kuchni, warto postawić na meble kuchenne na wymiar. Rozwiązanie to pozwoli w sposób optymalny wykorzystać każde pomieszczenie i wykreować wnętrze dopasowane do konkretnych potrzeb. co warto wiedzieć o meblach kuchennych na wymiar?

Czy meble kuchenne na wymiar to dobry wybór?

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar są jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy konieczne jest wyremontowanie kuchni czy zmiana jej aranżacji. Szeroki wybór elementów oraz możliwość wypełnienia problematycznych wnęk to najczęściej wymieniane zalety. Meble kuchenne na wymiar mają jednak znacznie więcej atutów – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej. Przede wszystkim kuchnie takie tworzone są we współpracy z architektem oraz doświadczonymi stolarzami, a sama kuchnia tworzona jest na indywidualne zamówienie. Możliwe jest więc idealne dopasowanie jej parametrów do potrzeb użytkowników. Mele kuchenne na wymiar pozwolą również zrealizować marzenie o idealnej kuchni – szeroki wybór materiałów, elementów i akcesoriów da możliwość stworzenia projektu marzeń. Atutem mebli kuchennych na wymiar jest również możliwość zabudowania pomieszczenia aż po sam sufit – daje to możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Jak tworzone są meble kuchenne na wymiar?

Decydując się na meble kuchenne na wymiar, warto mieć świadomość całego procesu ich tworzenia. Pierwszym aspektem jest dokładne wymierzenie pomieszczenia czy aneksu kuchennego i stworzenie projektu kuchni. Na tym etapie zamawiający współpracuje z architektem, wspólnie omawiane są opcje, możliwości i potrzeby. Klient wybiera materiały, dekory, akcesoria. Kolejno do pracy przystępują stolarze, którzy tworzą meble zgodnie z wytycznymi. Ostatnim etapem jest przetransportowanie mebli do klienta oraz ich montaż.

 

Comments are closed.

Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu Wysoki stolik do kuchni Industrialny dębowy stolik nocny loft