Obóz młodzieżowy zimą? Dlaczego by nie. Kto powiedział, że w czasie ferii zimowych nie można wziąć udziału w takim zorganizowanym wypoczynku, w gronie swoich rówieśników (a kto wie, może nawet w towarzystwie kolegów z klasy/podwórka)? Może nie będzie trwał on pełne dwa tygodnie, ale warto o tym pomyśleć, aby chociaż na kilka dni wysłać swoje dziecko na zimowy wypoczynek.

Obóz na Słowacji dla młodzieży

Obozy młodzieżowe w okresie zimowym, organizowane są w różnych miejscach. W szczególności, w górach. Polska jest takim miejscem, gdzie nie brakuje ośrodków narciarskich, cieszących się ogromną popularnością. Na szczęście, ale może przy tej okazji, warto odwiedzić słowackie góry, które praktycznie znajdują się na wyciągnięcie ręki? Tamtejsze ośrodki narciarskie są naprawdę imponujące, zapewniając dogodne warunki do jazdy na nartach lub na snowboardzie. Można tam nawet udać się tylko po to, aby pobawić się na śniegu, czy też po to, aby móc pozjeżdżać na sankach. Ze spokojem drodzy Rodzice! Dzieci znajdować się będą przez cały czas pod opieką instruktorów na stokach, więc nie trzeba się obawiać o ich bezpieczeństwo.

Nauka jazdy na snowboardzie

Czy ciężko nauczyć się jazdy na jednej desce? Oczywiście, że nie. O ile ma się przy sobie doświadczonego instruktora, który zadba o właściwie przekazanie wszystkich potrzebych informacji. Róża Wiatrów organizuje obozy, które skupiają się wokół tego, aby nauczyć się jeździć na snowboardzie. Nawet, jeżeli jakieś dziecko nie posiada jeszcze własnej deski, nie trzeba się niczego obawiać. Cena za obóz obejmuje także możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowego, który zostanie dopasowany do indywidualnych wymagań każdego dziecka.

Program wyjazdu

Obóz młodzieżowy 2022, który obejmuje naukę jazdy na snowboardzie, przewidziany jest na ogół na siedem – osiem dni. Każdy z nich będzie wypełniony atrakcyjnymi zajęciami. Główną osią wyjazdową są zajęcia na desce snowboardowej. Ale młodzi ludzie nie będą tylko o tym myśleć, ponieważ po słowackiej stronie znaleźć można również wiele innych atrakcji, które można odwiedzić. Zresztą, nie lada atrakcją okaże się również sam śniegi. Dzieciom na pewno nie zabraknie czasu, aby ulepić bałwana. Zabawy na śniegu dają ogrom radości. Z takiego zimowego wyjazdu, dziecko powróci radosne, a do tego pełne wspaniałych wspomnień, które będzie chciało opowiedzieć po powrocie, dziękując im za ten niesamowicie spędzony czas. 

 

Comments are closed.