Depilacja laserowa to wbrew błędnej opinii wielu osób proces w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Jeśli dana osoba uda się do sprawdzonego salonu to naprawdę nie ma co się bać! Regularne usuwanie zbędnego owłosienia z określonych miejsc na skórze to bardzo problematyczny problem, który bardzo często się powtarza. Skóra wtedy może stać się szorstka i wysuszona, a dodatkowo nadmiernie podrażniona. Depilacja laserowa może na dobre zlikwidować ten problem!

Charakterystyka procesu depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest procesem, który przeprowadza się tylko i wyłącznie w określonych do tego miejscach jak renomowane salony. Każda osoba jest inna, dlatego nie ma co się dziwić, że przed zabiegiem najczęściej zbierana jest ankieta. Dzięki niej osoba przeprowadzająca zabieg jest w stanie dostosować moc lasera i długość trwania zabiegu. 

Ważna jest tutaj ilość barwnika skóry – melaniny. To ona będzie nagrzewać się w trakcie trwania zabiegu uszkadzając przez to cebulki włosowe powodując zaprzestanie produkcji włosów. W przypadku osób o ciemnej karnacji melaniny w skórze jest więcej – dlatego moc lasera powinna być słabsza. Tak duża ilość melaniny nawet lżej rozgrzanej wystarczy. Jednak w przypadku osób o jaśniejszej karnacji melaniny jest mniej – tu moc lasera powinna być większa, aby zabieg był efektowny.Z goła inaczej ma się sytuacja jeśli chodzi o czas trwania zabiegu – w przypadku ciemnej karnacji może on być dłuższy, lecz w przypadku jasnej musi być krótszy. W przeciwnym razie laser może spowodować bolesne oparzenia skóry. 

Warto również stosować dobrze dobrane lasery, które posiadają dobrych producentów. Umożliwiają one na dobranie precyzyjnej wartości mocy, wiązki światłą, ale również zawierają chłodzące elementy sprawiające, że cały zabieg przebiega o wiele przyjemniej.

Depilacja laserowa Łódź

Depilacja laserowa przeprowadzana w sprawdzonych salonach kosmetycznych jest najbezpieczniejsza. Duże miasta takie jak Łódź oferują wiele godnych uwagi miejsc, w których można dokonać tego procesu.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lodz/

Comments are closed.

zahradne osvetlenie gula marysoutherlanc.com http://artexint.com.pl/meblujemy-tarasy-aranzacje-prowansalskie-i-rustykalne/