Bonus ten jest przeznaczony dla nowych graczy, którzy dopiero zakładają konta. Jeśli nigdy nie grałeś u nowego bukmachera Betfan możesz zdecydować się na taki krok wykorzystując betfan kod promocyjny. Aby przystąpić do otrzymania bonusy powitalnego w zakładce formularz zaznaczasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Promocja obejmuje tylko konta, których dane są po raz pierwszy rejestrowane w systemie. Poza nowym kontem gracz musi wpłacić kwotę wstępną. Jest ona depozytem. Jej wartość nie może być mniejsza niż 100 złotych. Po spełnieniu tych, dwóch warunków gracz musi dodatkowo dokonać działania na stronie bukmahera. Bonus jest naliczany w kwocie 100% wpłaty. Jego maksymalna wartość nie może przekroczyć 1000 złotych. 

Wpłacona kwota wymaga odblokowania bonusu. Można to zrobić w jeden, możliwy sposób. Polega on na obrocie depozytem o minimalnej wartości 2,50. Od momentu przyznania bonusu masz 14 dni na obrót depozytem. Blokada bonusu jest przesunięta w czasie. Benefity są naliczane po rozliczeniu wszystkich transakcji na kuponie pozostawionym jako depozyt.  

Bonusy Betfan – dla stałych bywalców 

Stali gracze, którzy lubią codzienną rywalizacje mogą być się o czołowe miejsca w rankingu Simply the BET. To nagroda pieniężna dla 50 topowych graczy. Warunkiem przystąpienia do konkursu o 10 000 złotych depozytu koniecznie musisz się zapisać. W ciągu tygodnia gracze obstawiają swoje typy podczas live’a oraz zakładów sportowych typu  prematch. Kupony za wygrane i przegrane zakłady AKO są sumowane. Tak ustala się zwycięzców. Bonusy są przyzwane w skali od 1 miejsca do 50, gdzie 1 miejsce może liczyć na bonus w postaci 150 złotych, a gracz 50 na bonus w kwocie 5 złotych. 

Po otrzymaniu bonusu kwotę możesz przenieść na swoje saldo pod warunkiem wykonania 3 kroków: 

  • obrócić 3 razy kuponami, 
  • wykonać min. 3 zdarzenia,
  • przeznaczyć na kupony kwotę powyżej 2,50 zł. 

Po wykonaniu tych 3 kroków środki wrócą na saldo głównie. Następnie przejdą przez mnożnik x10. Tak otrzymasz swój bonus, który możesz wykorzystać przez tydzień.

Comments are closed.