Sposobem na stworzenie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej jest przydomowy, biały taras – aranżacje z białymi meblami i dodatkami wyglądają szykownie, nadadzą wysokiej estetyki przestrzeni. W jaki sposób wykreować przestrzeń wypoczynkową blisko domu, aby zachęcała ona do relaksu?

Praktyczny biały taras – aranżacje dla każdego

Jest wiele niebanalnych pomysłów na biały taras – aranżacje dotyczą zarówno klasycznych stref wypoczynkowych, jak i komfortowych miejsc do popijania kawy czy stref jadalnianych. Od doboru mebli i dodatków zależy, jaki klimat zapanuje na tarasie. Biel wykorzystywana jest w wielu stylach – może być elementem wystroju rustykalnego, jak i minimalistycznego czy skandynawskiego. Wśród najchętniej wybieranych mebli wymienia się komplety technorattanowe białe. Dlaczego?

Meble technorattanowe łączą w sobie wysoką jakość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale też elegancję. Projektanci dbają o to, aby meble były tworzone zgodnie z najnowszymi trendami. Kolekcje są niezwykle rozbudowane – znaleźć tu można m.in. fotele ogrodowe, ale również wygodne sofy narożne czy leżanki ogrodowe. W ten sposób możliwe jest stworzenie kompletu idealnie dopasowanego do własnych potrzeb. Meble technorattanowe są lekkie – to zasługa zastosowania aluminiowych stelaży.

Biały taras – aranżacje z pergolą

Jak w prosty sposób zacienić biały taras? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zadaszenie tarasu w formie pergoli. Nowoczesne pergole wznoszone są modułowo, a ich dachy tworzone są z aluminiowych listew obracających się wokół własnej osi. Użytkownik dzięki temu sam decyduje o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Dach pergoli nie nagrzewa się, przez co w cieniu panuje przyjemny chłód. Dodatkowo pergole można również uzupełnić o rolety boczne i frontowe.

Comments are closed.