W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się usługi zamawiania jedzenia z dowozem do domu. W tym celu potrzebne jest oczywiście zapakowanie jedzenia do transportu. I tu pojawiają się pewne problemy jeżeli chodzi o ekologię. Zazwyczaj pojemniki i torby do tego przeznaczone są plastikowe. Sprawia to, że zdecydowanie wzrasta produkcja odpadów tego szkodliwego dla naszej planety materiału. Na szczęście coraz większa świadomość zarówno właścicieli gastronomi jak i konsumentów sprawia, że aktualne trendy zmierzają w kierunku ekologicznego podejścia do tematu. I tu wkraczamy my, i nasz sklep Slowpack, stawiając sobie za misję zminimalizowanie występowania szkód w środowisku naturalnym poprzez naszą ofertę opakowań ekologicznych.

Opakowania ekologiczne – co to oznacza? 

Ekologiczne opakowania powstają z naturalnych materiałów organicznych, które podlegają procesowi rozkładu, nie uwalniając przy tym szkodliwych dla środowiska substancji. Bardzo szybko i nieszkodliwie znikają w procesie kompostowania lub mogą łatwo zostać poddane procesowi recyklingu. W dalszym ciągu panuje przeświadczenie, że produkty ekologiczne ustępują w wielu względach tym z tworzywa sztucznego, a używamy ich tylko ze względu na środowisko. Pomimo że jest to główny powód to w przypadku jakości staramy się zmienić patrzenie na eko artykuły.  Jednorazowe opakowania na jedzenie oraz inne artykuły jednorazowe używane dla gastronomii w naszym asortymencie  są wytworzone z najwyższej jakości, a co najważniejsze – sprawdzonych materiałów i w niczym nie ustępują tym produkowanym z tworzywa sztucznego.

Oferta hurtowni opakowań jednorazowych SlowPack

Zmiana z plastikowych opakowań na kompostowalne, przyjazne środowisku to  naszym zdaniem konieczność. Dzięki naszej ofercie skierowanej zarówno do gostronomii jak i indywidualnych klientów pragniemy zadbać o dobro naszej planety. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów ekologicznych – https://slowpack.pl/.

Comments are closed.

zobacz wiecej lampy do ogrodu meble ogrodowe poznań