Samodzielna księgowość w firmie wymaga sporej ilości poświęconego czasu. Przedsiębiorca powinien skupić się na własnym biznesie. Dlatego kwestie dokumentów księgowych powinien zostawić biurowi rachunkowego. Doświadczeni księgowi są na bieżąco z wszelkimi zmianami zachodzącymi w podatkach i mogą na bieżąco reagować i optymalizować działalność przedsiębiorstwa. Do tego celu została stworzona również aplikacja Taxon. Zintegrowany system, który pozwala na oszczędność czasu i nerwów. Sprawdź, jak to działa.

Połączenie biura rachunkowego z aplikacją

Prowadzenie pełnej księgowości przez Biuro rachunkowe Kraków jest możliwe dzięki innowacyjnej i nieskomplikowanej w obsłudze aplikacji Taxon. Została ona stworzona po to, aby wystawianie faktur mogło być przyjemne dla przedsiębiorcy, który skupiłby się bardziej na prowadzeniu własnego biznesu. Generując fakturę przez telefon dla kontrahenta, trafia ona automatycznie do biura rachunkowego. W tym czasie księgowy sporządza odpowiednią deklarację i wysyła w imieniu swojego klienta do urzędu. 

Darmowy program do faktur jest udostępniany klientom biura rachunkowego w Krakowie po nawiązaniu współpracy. Narzędzie do księgowości umożliwia kontrolowanie podatków z poziomu aplikacji, która odmieni funkcjonowanie Twojej firmy. Wszystkie informacje dotyczące księgowości od tej pory będą w jednym miejscu. Stworzona przez Taxon aplikacja jest prostym i nowoczesnym rozwiązaniem, które da się lubić.

Prowadzenie firmy przez aplikację. Czy to możliwe?

Rozbudowana aplikacja dostępna na komputery i urządzenia mobilne ułatwi Ci wystawianie faktur oraz dostarczenie ich do biura księgowego w Krakowie. Na bieżąco prześlesz fakturę zakupową za pomocą zdjęcia. Skorzystasz z bezpłatnej opcji wystawienia faktur dla polskich i zagranicznych kontrahentów. Będziesz w stałym kontakcie ze swoim doradcą podatkowym, jeśli potrzebujesz natychmiastowej konsultacji z biurem. Na koniec miesiąca otrzymasz raport z podatków w postaci czytelnego wykresu.

Obowiązkowe e-faktury już niedługo

Podobną usługę do Taxon wprowadza Ministerstwo Finansów. Obowiązkowa e faktura od 2023 roku będzie dostępna dla każdego przedsiębiorstwa. Faktura elektroniczna ma położyć kres tej papierowej. To kolejny krok do tworzenia e-administracji. Wdrażając Krajowy System e-Faktur dla przedsiębiorców, zostanie ujednolicony system faktur w Polsce, szybszy zwrot podatku VAT i usprawnione zostaną rozliczenia pomiędzy firmami. 

Comments are closed.